Deklaracja członkowska

Deklarację członkostwa w Związku Zawodowym Polskich Artystów Muzyków Orkiestrowych można pobrać poniżej. Wypełnioną i podpisaną prosimy wysłać pocztą tradycyjną na adres ZZ PAMO  podany w dokumencie:
ZZ PAMO
al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa

Składkę można przekazywać na dwa sposoby:
  1. ze swojego rachunku bankowego - zaznaczamy wówczas pierwszy kwadrat. Pomijamy drugą stronę deklaracji. Najdogodniejszą formą będzie ustanowienie zlecenia stałego w wysokości 10,- zł. od następnego miesiąca w którym zadeklarowaliśmy przynależność do ZZ PAMO
  2. przez potrącanie kwoty 10,- zł z naszej pensji - zaznaczamy wówczas drugi kwadrat. Komitet Założycielski ZZ PAMO stosownym pismem przekaże Państwa pracodawcy informację o istnieniu Związku i chęci przystąpienia do niego muzyków z orkiestry. Wypełniamy drugą stronę deklaracji i przekazujemy ją do działu księgowego swojej instytucji. Dział księgowy jest zobowiązany do przekazywania składki do ZZ PAMO na podstawie tak przekazanej informacji i wniosku.
Pierwszą składkę prosimy wpłacić w miesiącu następującym po złożeniu deklaracji, tzn. przystępując do ZZ PAMO w dniu 5 czerwca, przelew zlecamy w lipcu.

Jeżeli chciałabyś / chciałbyś poinformować swojego pracodawcę o istnieniu Związku Zawodowego Polskich Artystów Muzyków Orkiestrowych - napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. a my przekażemy stosowne pismo do Twojej instytucji.

Dziękujemy.
Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranie
Pobierz plik (PAMO_Deklaracja_członkowska.pdf)Deklaracja członkowskaPDF50 Kb1894
Jesteś tutaj: Home Deklaracja członkowska